سوالات
 

چه تفاوتی بین برش لیزر و برش با آب وجود دارد؟

بعنوان یک قاعده کلی هر چیزی را که امکان برش آن با لیزر وجود دارد بهتر است با لیزر برشکاری شود و هرگاه امکان برش آن با لیزر وجود نداشته باشد باید به سایر روشها مانند برش با آب متوسل شویم. علت این امر آن است که لیزر سریعتر و ارزانتر از واترجت برشکاری را انجام می دهد، همچنین برخی از مواد قابل برش با لیزر نیستند بعنوان مثال PVC ، تفلون ، پلی کربناتها ، شیشه ، سرامیک ، لاستیک و برخی فوم ها از این گروه هستند بعلاوه موادی که رنگ آمیزی شده اند، مواد چند لایه (Laminated) و کامپوزیت ها با کیفیت خوبی با لیزر برش نمی شود. از طرفی پرتوی لیزر برای انجام عمل برش بایستی در یک نقطه متمرکز گردد. این بدان معناست که ضخامت موادی که با لیزر قابل برش هستند با حداکثر عمق تمرکز پرتو لیزر محدود می شود. لذا آلومینیوم با ضخامت بیش از 6mm،کربن استیل با ضخامت بیش از 22mm و استنلس استیل با ضخامت بیش از 15mm بایستی با روشهای دیگری بجز لیزر برش کاری می شوند.

مدت زمان لازم برای اجرای سفارشات برش چه قدر است؟


 

در حال حاضر برای سفارشات معمولی 2 تا 4 روز زمان کفایت می کند.

قیمت برشکاری چگونه محاسبه می شود؟


 

هزینه برش قطعات از دو بخش تشکیل می شود هزینه مواد و هزینه برش .
هزینه مواد:
با توجه به تغییرات قیمت مواد اولیه در بازار این شرکت ترجیح می دهد که مواد اولیه مستقیما توسط مشتری تهیه و تحویل گردد. لکن در صورت درخواست مشتری مواد اولیه از بازار داخل تهیه خواهد گردید.
هزینه برش
هزینه برشکاری از مجموع زمان صرف شده توسط ماشین برای تولید قطعه محـــاسبه می گردد.

برای ارائه پیشنهاد قیمت چه چیزهایی نیاز داریم؟

1 ) یک فایل با فرمت *.dwg یا *.dxf از قطعه ای که باید برش شود . نرم افزار دستگاه زمان مورد نیاز جهت برش را محاسبه خواهد نمود. در صورت عدم امکان ارائه فایل، یک نقشه با اندازه گذاری کامل نیز می تواند بکار گرفته شود.
2 ) تعداد قطعات مورد نیاز .
3 ) مشخصات ورق مورد مصرف شامل ابعاد، ضخامت، جنس ومیزان صافی سطح

حداقل میزان سفارش:
این شرکت محدودیتی برای حداقل مقدار سفارش در نظر نگرفته است لکن بدیهی است که با افزایش مقدار سفارش هزینه برشکاری کاهش خواهد یافت.
 
خدمات مهندسی:
بابت ارائه خدمات مشاوره در خصوص روش برشکاری و همچنین ارائه چیدمان بهینه هزینه ای برای مشتریان محاسبه نمی گردد لکن هزینه تهیه نقشه ، انتخاب مواد و .. با توافق در صورت حساب نهایی منظور می گردد.

مالکیت نقشه ها:
کلیه مدارک و نقشه های مشتریان محرمانه تلقی خواهد گردید و بجز با دستور و موافقت مشتری در اختیار شخص ثالثی قرار داده نخواهد شد.

 

منظور از شعار (بیایید کالاهای با کیفیت تر تولید کنیم) چیست؟


 

تولید با روشهای قدیمی و سنتی هر چند ممکن است اندکی کم هزینه تر باشد اما قطعا کیفیت و انعطاف پذیری بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا را نخواهد داشت، این شرکت همفکری و همراهی با صنعتگران بمنظور بهبود و ارتقاء روشهای تولید را بخشی از مسئولیت اجتماعی خود می داند و لذا از هر نوع همکاری با مشتریانی که مایل به جایگزینی روشهای نوین بجای روشهای سنتی باشند مضایقه نخواهد کرد ودر این مسیر آمادگی دارد تا با کاهش هزینه برشکاری تا سطح قیمت تمام شده ، به روند جایگزینی فن آوری نوین بجای روشهای قبلی مساعدت نماید . بر این اساس دست خود را به سوی صنعتگران روشنفکر و وطن پرست دراز می کنیم و دستان پرتوان آنها را به گرمی می فشاریم. برای مشاوره در این زمینه ها با ما تماس بگیرید.

 برش لیزر و واتر جت در چه صنایعی کاربرد دارد؟


فناوریهای مذکور در بسیاری از شاخه های صنعت کاربرد دارد که از آن جمله می توان به صنعت ساختمان (برش انواع سنگ، سرامیک و...) صنایع شیشه، لاستیک و ... اشاره کرد. این شرکت طی بیش از 7 سال فعالیت خود در این زمینه با صنایع زیر همکاری داشته است:
صنایع نفت و گاز پتروشیمی:
ساخت انواع سینی های برج تقطیر، انواع سیل ها، تیوب شیت، بافل، گسکت، استرینرهای خطوط انتقال گاز.
صنایع خودرو سازی:
برش لیزری شاسی و متعلقات، قطعات بدنه.
صنایع نیروگاهی:
برش لیزری ورقهای روتور، ورقهای هسته استاتور، برش واتر جت قطعات فایبرگلاس.
صنایع سیمان و معدنی:
ساخت قطعات فلزی فیلترهای صنعت سیمان. . برش لیزر و واتر جت قطعات سنگ شکن و صنایع معدنی از ورق های ضد سایش
صنایع ساختمان :
ساخت قطعات تزئیناتی دکور اسیون داخلی و قطعات اتصال نمای ساختمان
صنایعماشینسازی
ساخت و برش قطعات و کاورهای ماشین آلات صنایع غذایی ، بهداشتی ، بسته بندی ، به وسیله دستگاه های لیزر و واترجت
صنایع ماشین آلات راه سازی :
ساخت انواع قطعات شاسی و بدنه تزئینات داخل کابین ...
صنایع ریلی :
برش قطعات شاسی ، بوژی ، بدنه و تزئینات داخلی واگن و ولوکومویتو
صنایع برق و الکترونیک :
ساخت قطعات اینکلوژر ، تابلوها ، سوئیچ های فشار قوی و رک های مخابراتی

 

 

 
 

تماس سریع

نام :

تلفن :

درخواست :

مقالات